Ieskatieties uz sudrabu apavu lietošanā: Kāju fetišs

Lai gan pēdu smarža ir reti apspriež ap ūdens dzesētājs, tas ir neērts problēma, kas ietekmē miljoniem cilvēku. Jūsu kājas ostas miljoniem organismu un baktērijām. Mūsu kājas var ražot vairāk nekā tasi mitruma dienā, un siltuma un mitruma uzkrāšanos mūsu kurpes, lai izveidotu aktīvu avotu šie organismi attīstīties un augt.

Kāju smaka rodas, kad dažādas baktērijas, galvenokārt bakterijas un mikrokokiem, nojauc denaturēti olbaltumvielas atrasti uz ādas un apavu, kā rezultātā nevēlamas smakas no kājām. Kājas ir vietas, kur smakas visbiežāk rodas tāpēc, ka tie nodrošina siltu, mitru augsni smaku izraisošas baktērijas. Par laimi, likvidējot baktērijas parasti likvidē smakas.

Ir daudz “dziedina” par apstāšanās kāju smaku no kokogles filtrus, uz smaržām, kas maskē smarža un citas mākslīgās ķīmiskās vielas. Viens no jaunākajiem izmantošanas iznīcinot mutes smaku ir elements sudraba savērptas aust auduma. Sudraba ir izmantota vairāk nekā 4000 gadiem, kā antibakteriālu līdzekli, un vēl joprojām ir izplatīta slimnīcās šodien. Zinātnieki nespēja obligāciju sudraba pastāvīgi pavediens līdz pagājušā gadsimta. Ar problēmām, kas saistītas ar baktērijām un kājām, kāpēc nevarētu šo dabas elements atrast vietu apavu ražošanas nozarē?

Tātad, kas ir sudraba? Sudraba ir ķīmiskais elements uz periodiskā tabula, kas ir simbolu Ag (no tradicionālās saīsinājums no latīņu, Argentum). Tas ir mīksts, balts spožs pārejas metālu; sudrabs ir augstākais elektriskās un siltuma vadītspēju jebkura metāla. Sudraba tradicionāli izmantota monētas, trauki un rotaslietas. Medicīnā, tas ir pirmais zāles iepazīstināti ar jaundzimušo bērnu acīm (kā sudraba nitrāta), koloidālais sudrabs tiek izmantots kā šķidrums anti-baktēriju, un sudraba sulfadiazīna izmanto kā aktuālu krēms apdegumu upuriem.

Sudraba tagad arī tiek izmantotas apavu rūpniecībā apavi, zolītes un zeķes. Ir daudzas priekšrocības, aiz kājām smarža, ka šie produkti piedāvā. Zemāk ir īss apraksts par šīm funkcijām:

Anti-Smarža: Kopējā nepareizs ir tas, ka mikrobu ir sinonīms ar anti-smaržu. Sudrabs piedāvā gan pretmikrobu un anti-smaku priekšrocības. Baktērijas ir tikai viens iemesls, ķermeņa smarža. Amonjaka un denaturētā olbaltumvielas ir arī lielu daļu smaržas apaviem. Neticami, gan amonjaks un denaturēto olbaltumvielu saistās visvieglāk ar sudrabu. Tāpēc, ka sudrabs ir ārpusē šķiedras, tas ļauj nekavējoties saistoši ar šo smaržu izraisītāji – rezultāts momentāla smakas samazināšanai.

Anti-baktēriju: pretmikrobu sniegums sudraba ir izrādījusies ir atšķirīgas veiktspējas priekšrocības . Tas ir pierādīts, lai novērstu 99,9% baktēriju uz materiāla mazāk nekā vienu stundu iedarbības. Sudraba arī nogalināt baktērijas un sēnītes ātrāk kā temperatūru jūsu apaviem pieaug sakarā ar darbību, jo tās pretmikrobu īpašības tiek aktivizēti ar siltumu

Temperatūras kontrole: Par apavu biofizika ir kļuvis par vienu no nozīmīgi pēdējos gados. Tagad ir iespējams izmantot esošo ķermeņa enerģiju un vidi aktīvi regulēt temperatūru caur siltuma pārnesi. Sudrabs apavi uzlabo dabisko kustību mitruma iztvaikojot. Sudrabs paātrina mitruma iztvaikošanu no ādas. Kā rezultātā, tas transportē mitrumu prom no ķermeņa ātrāk, ļaujot ērtāku vidi un mazāku potenciālu konvekcijas siltuma zudumu. Siltā laika sudraba oderi apavi adreses iztvaikošanu pēc izkliedēšanas daudzumu mitruma saskarē ar kājām. Kas ir vairāk, jo siltums un mitrums tiek izkliedēti pa visu virsmu kurpes vai zolīte, karstajiem punktiem un blisters ir ievērojami samazināts!

Tātad, sudraba apavus, ir loģiska reakcija uz ikvienam, kas varētu cieš no kājām smarža, ir īpaša veselības problēmas – piemēram, diabēts, kurā pēdas varētu gūt labumu no baktērijām tiek likvidēta vai ar cilvēkiem, kuriem ir problēmas ar blisteriem un karstajiem punktiem uz savām kājām. Sudraba izklāta apavi. Jauna ārstēšana, izmantojot veco izārstēt.