Ko In-Crowd Will not Tell You About Patēriņa kredīta ziņojumu

 
 

Fakti, Fiction un patēriņa kredīta ziņojums

Tas ir atzīts šajā nozarē, kā sarežģītā gaiļa savu kredīta rezultātu. Dažas tīmekļa vietnes, kas sniedz palīdzību, izmantojot savas patērētāja kredīta ziņojumu, ir faktiski hawking alternatīvus maksājumu kartes pie augļotāja likmēm. Vieglākais veids, kā to darīt, ir, lai saņemtu 3-in-1 kredīta ziņojumu par. Klikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par uz kredīta saistītiem jautājumiem.

Cilvēka kredīts ziņojums ir būtisks aspekts ir indivīdu finanšu ikdienas dzīves. ar aizdevējiem Šī informācija pēc tam izmanto, lai vērtētu kredīta score izmēģinājumu šīm personām, gan esošajām attiecībām, papildus jaunu. Kredīta rādītāji arī palīdzēt noteikt tirdzniecības piedāvā, ka patērētāji saņem, tostarp piedāvājumiem maksājumu kartes. Tā kā, pieci dažādi veiksmīgi maksa karšu pieteikumi beigsies piecu jaunu maksas karšu kontiem.

Lielākā līdzeklis bija pilnīgi bez maksas katru gadu kredīts ziņojums paredz dažādās valstīs, un vēlāk, federālo likumu. Ziņojumā parāda, ka pieteikuma iesniedzējam ir slikta kredītu vēsture. Citiem vārdiem sakot, lai arī pieteikumu precīzi tāda pati banka no diviem klientiem, kas dzīvo dažādās valstīs var nonākt lūgumus divām kredītreitingu aģentūrām, pieteikumi no patērētājiem ietvaros identisku valsts precīzi tāda pati banka būs iespējams panākt pieprasījumus vienā kredītreitingu aģentūras. Šis dokuments iezīmē vairākas vājās vietas, ko ir atkārtoti izmantotiem, lai ļautu gudriem cilvēkiem manipulēt un mainīt iekļauta viņu pašu kredīta ziņojumus informāciju. patēriņa kredīts

Ja vēlaties iesaldēt visu jūsu kredīta score failu jums ir nepieciešams izvietot drošības iesaldēšanu ar katru kredīta rezultātu pārskatu aģentūra. Paturiet prātā, ka katrs no šiem kredīta score biroji darbojas neatkarīgi, lai jūs varētu būt pieprasīt ziņojumu no katra no viņiem visiem, lai saņemtu visaptverošu priekšstatu par savu personīgo kredītvēsturi. Tas parasti ir daudz zemāks, salīdzinot ar kredīta score biroja rezultātu. Šis otrais, aizkavēja pārbaude patērētāja kredīta score ziņojumu var noskatīties, kā ātruma sasist ietvaros kredīta score apstiprināšanas pieeju.

Pārskata aģentūra nav piedalījušies mūsu lēmumu un nevar sniegt konkrētus iemeslus, kāpēc mēs esam liegta kredītu Jums personīgi. Jūs varētu arī sazināties ar savu kreditoru, lai apstrīdētu kredīta score ziņojumu kļūda. Nav svarīgi, cik kredīta rezultāts ziņošanas aģentūra var informēt trešo personu drošības iesaldēšana tika likts uz klienta kredīta rezultātu failus. Indivīds sākotnēji iegūt kopiju viņas pašu kredīta failu, no visām 3 kredītreitingu aģentūrām.

viena persona, kas spēj veikt pasākumus, lai aizsargātu un uzlabotu savu kredītvēsturi ir jums. Tikai jābūt uzmanīgiem, ka tas, iespējams, nav īsti notikt pa nakti, tas ir gatavojas veikt kādu laiku, esiet pacietīgi un uzsūkt to, kā izmantot jūsu kredīta ziņojumu, lai palīdzētu izvairīties no negatīvas finansiālas problēmas nākotnē. Lai saprastu vairāk par jūsu tiesībām uz pilnīgi bezmaksas patēriņa kredīta vēsturi šodien, noklikšķiniet uz saites. Lai gan tas noteikti ir iespējams veikt desmitiem tūkstošu dolāru ar šīm metodēm, tas ir arī diezgan vienkārši darīt ilgstošu kaitējumu personas pašas kredīta ziņojumu, ja ir radīti kļūdas.

Ir ieteicams pārbaudīt savu personīgo kredīta ziņojumu vienu reizi gadā, lai pārliecinātos, ka jūsu informācija ir precīza. Cildinošs kredītvēstures neietver kredīta score rezultātu, kas būtu iegādājies. Lūdzu, ņemiet vērā, tas rezultāts, vienlaikus iekļaujot kredītu koeficientu, nav tas pats, kā rezultātu jūs saņemat no viena no daudzajiem valsts kredīta ziņošanas aģentūrām, piemēram, FICOTM rezultāts. Visi šie ir pozīcijas, kas ir jēga domāt par darbojas kredīta score ziņojumu par.